Mango sušené mrazem 30 g

Kód: SAD10640
70 Kč –15 %
Mango sušené mrazem 30 g
70 Kč –15 % 59 Kč
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
25.2.2025
Možnosti doručení

Mango sušené mrazem, neboli lyofilizované mango Allnature si díky šetrnému procesu lyofilizace zachovává barvu, chuť, vůni a živiny jako čerstvé mango.  Proces lyofilizace spočívá v prudkém zmrazení a následném pomalém sušení ve vakuu, které mango zbaví 95 % vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mango sušené mrazem, neboli lyofilizované mango Allnature si díky šetrnému procesu lyofilizace zachovává barvu, chuť, vůni a živiny jako čerstvé mango. Proces lyofilizace spočívá v prudkém zmrazení a následném pomalém sušení ve vakuu, které mango zbaví 95 % vody.

Lyofilizované mango Allnature nejsou dodatečně doslazovány. Ideální do jogurtů, musli, kaší, nejrůznějších dezertů nebo i jen tak samotné. Při správném skladování má lyofilizované mango velmi dlouhou trvanlivost.

Složení: Mrazem sušené mango.

Obsah: 30 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

allnature-logoAllnature s. r. o. je společnost zabývající se dovozem a následnou distribucí profesionální vlasové a pleťové kosmetiky a doplňků stravy. V jejím portfoliu naleznete velmi kvalitní produkty, z nichž většina je na přírodní bázi.